Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej

im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Get Adobe Flash player


                                  


                                                                                                             


Znak najwyższej jakości

  

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Geodezji i Kształtowania Środowiska Nr 12 w Krakowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2024".

Szkoła promująca zdrowie

Szkola w mediach

    Pisali o nas

          Mówili o nas

Nasze szkoły

Rozgrywki I ligi siatkarzy

Siatkarze zakończyli sezon 2016/17 na siódmym miejscu. Po rozegraniu sześciu meczów siatkarska reprezentacja Naszej Szkoły miała na koncie 3 wygrane i 3 przegrane co dało pewne utrzymanie w lidze. (dwie ostatnie ekipy spadają z ligi). Końcówka sezonu była bardzo obiecująca szczególnie, że dużą rolę w drużynie odgrywali uczniowie z pierwszych klas.

Drużyna chciała serdecznie podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie kompletu strojów (wszystkie trzy wygrane mecze uczniowie rozegrali w nowym komplecie – przypadek? J).

Skład reprezentacji ZSGDiGW

Marcin Maj 2lb, Rafał Mlostek 4gb, Piotr Odrzywolski 1lc, Grzegorz Zabiegaj 4l, Bartosz Jamka 2g, trener Piotr Pawłowski

Kacper Grążka 1g, Wojciech Gucwa 1lc, Kacper Gillert 1g, Hubert Cybulski 2g, Konrad Kopczyński 1g

Wyniki:

ZS Ekonomicznych nr 1 – ZSGDiGW 2 : 0 (25:21: 21:29)

ZSGDiGW – V LO1 : 2 (25:23; 23:25; 9:15)

ZS Ekonomicznych nr 2 – ZSGDiGW 0 : 2(19:25; 5:25)

ZSGDiGW – ZS Łączności 1 : 2 (22:25; 25:21; 6:15)

ZSGDiGW – XXIV LO 2 : 0 (25:15; 25:14)

ZSGDiGW – VI LO 2 : 0 (25:16; 25:18)


Tabela:

Miejsce

Szkoła

1

ZS Łączności

2

Zespół Szkół nr 1

3

XIII Liceum Ogólnokształcące

4

V Liceum Ogólnokształcące

5

VIII Liceum Ogólnokształcące

6

ZS Ekonomicznych nr 1

7

ZSGDiGW

8

VI Liceum Ogólnokształcące

9

XXIV Liceum Ogólnokształcące

10

ZS Ekonomicznych nr 2

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2017

Z okazji obchodzonego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych samorząd uczniowski przygotował okolicznościową wystawę, której celem jest uczczenie pamięci o podziemiu niepodległościowym z lat powojennych. Uczniowie na znak pamięci przypinali w tym dniu biało-czerwone wstążki.

Publikacja z okazji 200 lat oświaty w Bronowicach

Z okazji jubileuszu 200 lat oświaty w Bronowicach została wydana publikacja Rady Dzielnicy VI Bronowice i Towarzystwa Przyjaciół Bronowic pt. „200 lat oświaty w Bronowicach Małych 1817 – 2017. Dzieje oświaty w Bronowicach Małych od powstania pierwszej szkoły w 1817 roku do czasów współczesnych”. Publikacja jest 2 tomem z serii Biblioteki Bronowickiej, stanowi krótką monografię o historii placówek oświatowych dzielnicy, ukazuje dorobek i osiągnięcia szkół w zakresie edukacji i wychowania na przestrzeni trzech wieków.

O naszej szkole i jej historii ciepłe słowa napisały Panie: Lucyna Adamczyk, Dorota Prochaska.

Zachęcamy do lektury!

PODZIĘKOWANIE Marszałka Województwa Małopolskiego

Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Jacek Krupa przekazał Podziękowanie dla naszej szkoły - Partnera 7. Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce za współpracę przy organizacji wydarzenia oraz promocję przedsiębiorczości w Regionie. Animatorką Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w szkole była Pani Dorota Skiba – doradca zawodowy. Gratulujemy!

Wystawa w rocznicę wprowadzenia Stanu wojennego w Polsce.

Wystawa zdjęć, artykułów prasowych czy wzorów kartek żywnościowych przygotowana przez klasę 3ł pod opieką wychowawcy Pani Ewy Szydło przedstawia bolesny fragment współczesnej historii Polski.

Stan wojenny został wprowadzony 13 grudnia 1981 roku na terenie całej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej niezgodnie z Konstytucją PRL. W reakcji na wprowadzenie stanu wojennego struktury NSZZ „Solidarność” podjęły akcje protestacyjne – ZOMO sukcesywnie pacyfikowało kolejne strajki, m.in. w Stoczni Gdańskiej im. Lenina, Hucie im. Lenina w Krakowie, Fabryce Samochodów Ciężarowych w Lublinie, Stoczni im. Warskiego w Szczecinie, w Hucie Katowice. Największy opór stawiły siłom bezpieczeństwa kopalnie węgla kamiennego na Śląsku – 16 grudnia 1981 w trakcie pacyfikacji kopalni Wujek funkcjonariusze ZOMO zastrzelili 9 górników. Stan wojenny został zawieszony 31 grudnia 1982 roku a zniesiono go dopiero 22 lipca 1983 roku. W trakcie jego trwania z rąk milicji oraz SB zginęło kilkadziesiąt osób.

Zachęcamy do zwiedzenia wystawy i krótkiego spotkania z naszą historią

Partnerzy Szkoły

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej im. Gabriela Narutowicza  ul. Lea 235 30-133 Kraków 

zsgdigw@mjo.krakow.pl  tel. 12-637-46-69,  fax 12-636-61-15 www.szkolaimnarutowicza.krakow.pl 

rada.rodzicow.zsgdigw@gmail.com   

Polityka prywatności

Deklaracja dostępności

Strona na której się znajdujesz korzysta z plików Cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie .

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.