Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

"Nasza szkoła po raz 11 partnerem w organizacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości", początkowo we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości a od kilku lat z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku w 170 krajach świata.

Patronat Honorowy nad 11 edycją Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski,

szkolnym koordynatorem doradca zawodowy Dorota Skiba

Szkolna PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ to wyzwanie i inspiracja na lepsze jutro Polski. "Wczoraj uczniowie, dzisiaj prelegenci"

13 listopada o godz 9:05 w sali nr 14 Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole zainauguruje nasz absolwent Kamil Żyła.

Zdobywca 2 miejsca . w SIGG w Małopolsce w 2016 r.

a w 2018 roku 6 miejsce w konkursie ogólnopolskim XTB z wynikiem 46% zwrotu. Organizator warsztatów o rynku kapitałowym w naszej szkole. Aktywny działacz Koła Naukowego Rynku Kapitałowego "INDEX" UEK.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach.

Program na stronie:

Wyróżniający się postawą przedsiębiorczą uczniowie

Natalia Jarosik kl. 3lc

Marcin Maj k.l 4lb

Jakub Paciorkowski kl. 4lc

wezmą udział "Spotkaniu Młodego Biznesu", wydarzeniu inaugurującym Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce