Nowa hala sportowa w Narutowiczu!!! Mamy to!!! <3

Rozstrzygnięcie Programu Olimpia przyniosły bardzo dobre wiadomości dla społeczności Naszej szkoły w szczególności dla Naszych uczniów.

Przy ZSGDiGW powstanie nowa hala sportowa. Realizacja hali będzie możliwa dzięki środkom z Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich.

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem przy Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Lea 235 za kwotę 2 800 000 zł stała się faktem. Nowe możliwości z infrastruktury sportowej przyczynią się do rozwoju sprawności fizycznej naszych uczniów.

Informacje prasowe można znaleźć w publikacji Gazety Krakowskiej:

ttps://gazetakrakowska.pl/program-olimpia-w-malopolsce-przy-szkolach-powstanie-26-hal-sportowych-gdzie/ar/c5-17556575

Poniżej prezentujemy zdjęcia możliwej wizualizacji nowej hali. Zdjęcia pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki https://www.gov.pl/web/sport/program-olimpia--program-budowy-przyszkolnych-hal-sportowych