Kurs prawa jazdy

Ogłaszamy nabór uczniów chcących wziąć udział w kursie prawa jazdy kat. B

Formularz zgłoszeniowy oraz zaświadczenie dyr. szkoły należy pobierać z sekretariatu szkoły lub ze strony internetowej (zakładka Projekty Unijne - Modernizacja kształcenia zawodowego - dokumenty)

Składania deklaracji do 10.03.2015 (w sekretariacie szkoły)

Na kurs może zakwalifikować się 30 osób. W przypadku większej ilości chętnych o zakwalifikowaniu decydować będzie średnia ocen za sem. I, frekwencja oraz ocena z zachowania.

Informacji udziela asystent ds. merytorycznych projektu

Kurs finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, realizowany w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

Kurs operatora zintegrowanych systemów logistycznych

Ogłaszamy nabór dla uczniów chcących wziąć udział w kursie pn. "Kurs operatora zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie logistyczne”. Deklaracje uczestnictwa oraz zaświadczenie dyrektora proszę pobierać z sekretariatu szkoły lub ze strony internetowej szkoły w zakładce Programy Unijne - Modernizacja kształcenia zawodowego - Dokumenty

Termin składania deklaracji – do 15 stycznia 2014 roku

Na kurs może zakwalifikować się - 10 osób

Czas trwania kursu - 50 godzin

Planowany termin rozpoczęcia – styczeń/luty 2014 roku

Kursy zawodowe w ramach projektu MKZ

Ogłaszamy nabór uczniów chcących wziąć udział w następujących kursach:

1. Obsługi nowoczesnego sprzętu geodezyjnego.
  2. Zastosowania nowoczesnej aparatury kontrolno - pomiarowej w laboratoryjnych pracach badawczych związanych z ochroną środowiska

Deklaracje uczestnictwa do pobrania ze strony internetowej szkoły w zakładce "Projekty unijne" - dokumenty lub w sekretariacie szkoły

Termin rozpoczęcia kursów styczeń 2014

Termin składania deklaracji 10.01.2014

Kursy realizowane w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce"

Kraków 02-01-2014

Nabór na kursy realizowane w roku 2014

Ogłaszamy nabór uczestników chcących wziąć udział w kursach organizowanych po raz ostatni w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce:

1. Komputerowego wspomagania projektowania Auto CAD

2. Komputerowego wspomagania projektowania Auto CAD CIVIL 3D

3. Kosztorysowania w programie ZUZIA

4. Prawa jazdy

Deklaracje uczestnictwa do pobrania z sekretariatu szkoły lub ze strony internetowej szkoły (zakładka projekty unijne). Termin składania deklaracji upływa 17 grudnia 2013.

Na każdy z kursów może zakwalifikować się 10 osób.

Termin realizacji kursów (poz 1,2,3) styczeń - marzec 2014.
Termin realizacji kursu (poz.4 ) od 11.01.2014

.

Wizyta zawodoznawcza

Ogłaszamy nabór uczniów kształcących się w zawodzie technik logistyk do udział w dwudniowym stażu – wizycie zawodoznawczyej w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” w:

• Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu,

oraz przedsiębiorstwach:

• PROMAG S.A. - Serwis Centralny Koninko, ul. Składowa 3, 62-023 Gądki,
  • DPD POLSKA sp. z o.o. 62-052 Komorniki ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 2.

Deklaracje uczestnictwa proszę pobierać z sekretariatu szkoły lub ze strony internetowej szkoły (zakładka projekty unijne)

Termin składania deklaracji – do 09 września 2013 roku

Na staż może zakwalifikować się - 60 osób