Zbiórka dla dzieci z rejonów ogarniętych wojną w Syrii i Libanie

Jeszcze tylko kilka dni będzie trwała zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z rejonów ogarniętych wojną w Syrii i Libanie. Można przynosić : długopisy, pisaki, ołówki, kredki, piórniki itp. W pokoju nauczycielskim znajduje się specjalnie przeznaczony do tego karton. Zbiórkę organizuje Caritas Polska. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Świąteczne Karki Dobroczynne

Podziękowanie za udział w kampanii charytatywnej „Świąteczne Karki Dobroczynne”.

Można sprawić, że świat dookoła będzie piękniejszy i radośniejszy. I to podwójnie! Pierwszy raz, gdy dzięki zebranym funduszom uda się pomóc chorym i niepełnosprawnym dzieciom, podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda, a drugi raz, gdy kartka z ciepłym słowem dotrze do kogoś bliskiego na święta.

W ten sposób pomagając, możemy wrócić do pięknego zwyczaju wysyłania tradycyjnych, świątecznych kartek.

Akcja Kolęda dla Hospicjum św. Łazarza

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” przekazało podziękowanie za udział w "Akcji Kolęda Hospicjum".

W imieniu chorych i ich rodzin dziękujemy za życzliwość.

Podziękowanie

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza w imieniu chorych i ich rodzin przesłało Podziękowanie za życzliwość i pamięć o żonkilowej akcji i jej beneficjentach – pacjentach Hospicjum św. Łazarza.

Dziękujemy Pani Agacie Czajowskiej, Samorządowi Uczniowskiemu i całej Społeczności Szkolnej za troskę o sprawy nieuleczalnie chorych pacjentów Hospicjum św. Łazarza.

Pola Nadziei

Na naszym przyszkolnym poletku zakwitły żonkile posadzone jesienią.

Kampania Pola Nadziei ma wymiar społeczny. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy – głównie osób młodych – rośnie w społeczeństwie małopolskim świadomość potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy osobom chorym i cierpiącym.

Od 25 lat każdej wiosny odbywa się akcja Pola Nadziei. Nasi uczniowie także włączają się w tę akcję, aby propagować ideę hospicyjną, zbierać fundusze na jej prowadzenie oraz budzić nadzieję. Łączy ich wrażliwość i chęć pomocy. Dziękujemy.

Jak dobrze, że jesteś

Kraków 13.04.2022