Najnowszy ranking i wysokie 9 miejsce w Krakowie dla Narutowicza!

W najnowszym ogólnopolskim rankingu szkół ponadpodstawowych 2024 w kategorii technika, opublikowany przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl. Szkoła Narutowicza na wysokim 9 miejscu w Krakowie!

Analiza obejmuje 3 477 szkół ponadpodstawowych, które spełniają restrykcyjne kryteria regulaminu, a jej celem jest przeprowadzenie najbardziej wszechstronnej i rzetelnej oceny poziomu edukacji oferowanej przez licea i technika w Polsce.

W ramach rankingu prezentowane są nie tylko dane egzaminacyjne, lecz także wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), które w tym roku są dostępne wyłącznie dla techników. Dzięki temu uczniowie i ich rodzice mogą dokładnie porównać różne placówki i wybrać tę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom edukacyjnym.

W tegorocznym rankingu szkół ponadpodstawowych brało udział aż 1978 liceów i 1499 techników, co zapewnia kompleksowe pokrycie większości placówek szkolnych w Polsce. Ranking został podzielony na zestawienia dla osiemnastu miast wojewódzkich, co ułatwia dokładne porównanie szkół w danym regionie, szczególnie dla tych uczniów, którzy preferują placówki w swoim mieście lub chcą porównać ofertę edukacyjną różnych miejsc.

Całość rankingu dostępna pod linkiem: https://gazetakrakowska.pl/ranking-najlepszych-liceow-i-technikow-2024-w-krakowie-v-lo-na-podium-w-zestawieniu-ogolnopolskim-nowodworek-tez-wysoko/ar/c5-18510831?fbclid=IwAR3KBmC9YOG1zT03-lQ-ZDEmr2o_I9nn17RsdC2z1RfLT9yjQOAtL2dFUWE

Źródło/Gazeta Krakowska